+37063001106

Išvažiuojamieji banketai

isvaziuojamieji-banketai2

 

isvaziuojamieji-banketai3

 

isvaziuojamieji-banketai4

Vestuvės, krikštynos ir įvairūs jubiliejai vyksta vieną kartą Jūsų gyvenime. Šios šventės yra labiausiai išskirtinės iš visų. Jų metu susirenka patys artimiausi ir svarbiausi Jums žmonės. Patikėkite savo šventinį stalą mums ir liksite tikrai maloniai nustebinti.

 

Visada esame pasirengę derintis ne tik prie jūsų skonio, bet ir prie aprangos detalių, ar šventinės tematikos. Pavyzdžiui, jei rengiate jubiliejų, kurio tema „Jūreiviai“ – galime pasiūlyti įmantriai pateiktų žuvies patiekalų asortimentą. Jei Jūsų šventės aprangos kodas „Žali akcentai“, tuomet ir patiekaluose ir vieno kąsnio sumuštinukuose dominuos daug, bet ne per daug ir subtiliai pateiktų žalių akcentų. Jei tai vaiko krikštynos, kurių tematika „Zuikiai“ –išvysite daug zuikių dekoracijų, įmantriai išlankstytas servetėles su zuikio ausytėmis bei sumuštinukus zuikučius, arba tortą zuikį. Kiekviena šventės idėja – iššūkis mums, tačiau visada esame pasiruošę bendradarbiauti ir įgyvendinti Jūsų užmanymus 100%.


Ypatingas šventes būtina paminėti tinkamai ir audringai. Daug jėgų yra įdedama į organizacinius aspektus, ypač kai kalbama apie vestuves ir krikštynas. Juk reikia pasirinkti drabužius, sudaryti svečių sąrašą, o kur dar visokios įvairios smulkmenos – papuošalai, įvairi atributika, šventinė salė, bažnyčia ir kita. Mes puikiai suprantame, koks yra didelis Jūsų indėlis kuriant savo šventę, todėl norime apsiimti vieną iš svarbiausių darbų, be kurio tikrai neapsieitų joks pobūvis. Tai maisto ruošimas, atvežimas ir aptarnavimas visos šventės metu. Po visų ceremonijų, atvykus skaniai pavalgyti ir atsikvėpti, Jums jau nebereikės niekuo rūpintis. Galėsite linksmintis, smaguriauti pačius skaniausius patiekalus bei degustuoti geriausius gėrimus. Šventės skirtos tam, kad atsipalaiduotumėte, o ne tik dar labiau pervargtumėte. Todėl esame visada pasirengę atskubėti Jums į pagalbą.

 

Daugelis šventės šeimininkų bando sutaupyti ir gaminti maistą patys. Tačiau tai reikalauja daug laiko ir papildomų rūpesčių resursų. Kad taip neatsitiktų, siūlome pačias geriausias kainas, atsižvelgdami į Jūsų biudžetą. Patikėję maisto ruošimą mūsų profesionalams, galėsite būti tikri, kad puikiai apskaičiuosime tinkamą maisto kiekį ir Jūsų pinigai, nekalbant apie brangų Jūsų laiką, bus sumaniai sutaupyti. Maistą perkame didesniais kiekiais, didmeninėmis kainomis, kuriomis pirkti neišeitų paprastam vartotojui. Mes turime didelę maisto gaminimo patirtį, todėl gebame greitai ir kokybiškai patiekti pačius gurmaniškiausius patiekalus: žuvies, mėsos, salotų, desertų, gėrimų ir visų kitų produktų pasirinkimas paliks kiekvieną svečią patenkintą.

 

Atsiskleiskite ir patikėkite mums savo idėją, o mes pasirūpinsime, kad ji būtų pilnai įgyvendinta ant Jūsų šventinio stalo!

Top