+37063001106

Apie mus

Patirties klodai ir mūsų 10 metų istorija


Mūsų veiklos istorija prasidėjusi prieš dešimtmetį, tęsiasi iki šiol. Veiklos pradžia tapo mano pačios vestuvių organizavimas. Iškilusieji sunkumai, įgyta patirtis ir daug kilusių klausimų, į kuriuos buvo nelengva rasti atsakymus. Kilo natūralus noras padėti draugei, kaimynei, draugės draugei. Taip per du metus kaupėsi patirtis, išmokau daug pamokų. Galiausiai priėmiau tvirtą sprendimą įkurti įmonę “Švenčių centras” ir prisidėti savo žiniomis bei patirtimi prie Jūsų nuostabios šventės organizavimo.

102+
aplankytų sodybų, dvarų, pilių
1260+
aptarnautų pobūvių
200+
išvežamų verslo pietų kas dieną
4
galimi pobūviai savaitgalį

Kokybė

Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės aptarnavimą ir produktus. Gamyboje mes nenaudojame konservantų, genetiškai modifikuotų produktų. Mes kontroliuojame maisto kokybę kiekviename gamybos žingsnyje – nuo žaliavų įsigijimo iki patiekalų pateikimo savo klientams.

 

Mūsų vienkartinio naudojimo indai draugiški aplinkai. Nuolat tobuliname savo darbą ir įgyvendiname novatoriškas idėjas siekiant savo klientams teikti tik aukščiausios kokybės aptarnavimą ir patiekalus. Mums yra svarbi kiekvieno mūsų kliento nuomonė! Mielai laukiame Jūsų atsiliepimų ir patarimų.

Leidimas dirbti

Atsiliepimai

Top