+37063001106

Aptarnavimas

aptarnavimas2

Norite surengti nepamirštamą pobūvį, tačiau baiminatės patirti stresą jį ruošdami ir aptarnaudami svečius? Tai ne bėda! Patikėkite savo šventę mums ir mes užtikriname, kad Jums nereikės dėl nieko vargintis.

 

Yra daugybė svarbių ir reikšmingų pobūvių, kurie būtini mūsų asmeniniame gyvenime ar versle. Tai įvairios konferencijos, seminarai, verslo pietūs, turistiniai susitikimai, dalykinės vakarienės, vestuvės, krikštynos, jubiliejai ir kita. Kiekvienas iš mūsų yra dalyvavę bent viename pobūvyje. Tačiau ne kiekvienas turi galimybių surengti nepamirštamą, gerai ir kruopščiai organizuotą šventę savo pačių jėgomis. Tam ir esame mes, kad padėtume Jums rengti įsimintinus pobūvius. Kad šventinės nuotaikos neužgožtų organizaciniai maisto ruošimo, svečių aptarnavimo ir kiti rūpesčiai, būtina pasitelkti profesionalią pagalbą. Kas gi nori šventės metu suktis prie puodų ir lakstyti aplink stalus? Geriau atsipalaiduoti, ramiai mėgautis švente ir būti tikriems, kad šventė yra atiduota profesionalioms rankoms.

 

Mūsų didelę patirtį turinti virėjų ir padavėjų komanda užtikrins pakilią ir jaukią Jūsų išskirtinės šventės atmosferą ir nuotaiką. Atvyksime į Jūsų jau pasirinktą salę ar specialią lauko teritoriją. Priimame užsakymus individualiai pagal kiekvieno kliento poreikius. Maisto pasirinkimas derinamas įvairiai, nes turime labai platų asortimentą. Esame tikri, kad pas mus rasite viską, ko reikia nepamirštamam šventiniam stalui.

Top