Patirtis

Įmonė „Švenčių centras“, gyvuojanti jau kelis metus ir yra įsikūrusi Lukšio g. 2 Kėdainiuose, gamina maistą pobūviams, išvažiuojamiems banketams, gedulo pietus, taip pat dienos pietus.

Per keturis metus nuo įmonės įsikūrimo buvo susidurta su įvairiomis progomis bei skirtingų poreikių klientais. Teko dirbti ir sudėtingomis sąlygomis, greitai spręsti neplanuotus trukdžius, o radus išeitį net ir beviltiškose situacijose – buvo gera matyti paslaugomis patenkintų klientų veidus.

Susidūrus su įvairiomis problemomis – patirties bagažas vis gausėja, todėl mūsų kolektyvas yra pasiruošęs išsisukti iš bet kokios padėties. Visoms progoms padėsime sukurti gražios šventės akimirkas!

„Švenčių centrui“ teko organizuoti vaišes tokioms įmonėms kaip: AB „Dolomitas“, VŠĮ „Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba“, VŠĮ „Kauno technologijos universitetas“, UAB „Ergo Lietuva“, UAB „Verslo media“, UAB „Autokurtas“, AB „Lifosa“, „ISM“ ir dar daugeliui kitų įmonių bei gausybei privačių klientų. Taip pat buvo aptarnaujami renginiai: „Agrobalt 2012“, „Artojų varžybos 2012“. Kolektyvas džiaugiasi, jog veiklos sąraše yra įvairiapusiška patirts surengiant šventę jubiliejaus, krikštynų, sukaktuvių, vestuvių progomis, kur žmonių skaičius vyravo nuo 5 iki kelių šimtų žmonių.

„Švenčių centro“ kolektyvo patirtis kaupiasi dėl vis gausėjančio klientų rato ir skirtingų poreikių. Todėl esame dėkingi tiems, kurie pasitiki mūsų teikiamomis paslaugomis bei suteikia galimybę tobulėti.

 

Siūlome mums suteikti galimybę aptarnauti Jūsų šventę, nes: 

1)      Mes specializuojamės išvažiuojamuosiuose pobūviuose ir turime 4m. metų patirtį.

2)      Personalas nesikeičia nuo pat pirmos įmonės įkūrimo dienos. Patyrę meistrai, galintys dirbti bet kokiose sąlygose, greitai ir kūrybingai reaguoti į įvairias kritines situacijas.

3)      Maistas į pobūvius pristatomas šaldytuvuose, todėl mums nesvarbu kokia yra oro temperatūra, kokį kiekį maisto reikia pristatyti ir į kurią Lietuvos vietą. Turime mobilią virtuvę šaldytuvą, priekabą šaldytuvą,

4)      Esame apsirūpinę reikiama įranga: įvairią vežiojamą buitinę techniką, visus indus, taures, staltieses, baldus.

5)      Vienu metu galime aptarnauti iki 500 svečių.

6)      Gamybos procese nenaudojame jokių konservantų! Patiekalai paruošiami individualiai pagal Jūsų poreikius, visuomet kokybiški ir švieži, o jų puošybą galime pritaikyti Jūsų šventės stiliui.

7)      Šventinis meniu ir kainos yra derinamos individualiai užsakymo metu pagal Jūsų biudžetą bei šventės temą.

8)      Mūsų profesionalūs padavėjai, gražiai paserviruos stalus, pasitiks svečius, jaunuosius ar jubiliatus šventės pradžioje, aptarnaus paslaugiai ir rūpestingai.


MES NENUSTATOME SAVO KAINŲ – PRISITAIKOME PRIE JŪSŲ GALIMYBIŲ !