Maistas vestuvėms

maistas vestuvemsJau gerokai praėjo laiko nuo tokio vestuvių šventimo, kai maistas vestuvėms, nesvarbu, kiek jose bedalyvautų žmonių, buvo gaminamas namuose, kviečiant į pagalbą šiek tiek apsukresnes moteris ir bandant padaryti šventę. Ir po daugelio metų liūdna prisiminti, kiek tuomet būdavo rūpesčių jaunavedžiams, nuovargio ir nė lašelio džiugesio vienintele savo gyvenimo švente... Tačiau dabar gyvename patogumo, fantazijos ir akimirkos žavesio vertinimo laikais, todėl vestuvėms, ar jos bebūtų švenčiamos tik artimųjų ratelyje, ar pusšimtyje giminių bei draugų, būtina skirti visas pajėgas. T.y. būsimiesiems jaunavedžiams tereikia atrasti jų skonį atitinkančio maisto vestuvėms gamintojus,  pasitikėti jais ir suteikti laisvę improvizacijoms. Visa tai reikalinga, kad vestuvės amžiams išliktų ne tik jaunųjų, bet ir svečių atmintyje kaip neregėtas vaizdinys, kaip niekad neišgyventas potyris ir kaip neragautas skanėstas. Taigi, maistas vestuvėms, kuris yra vienas iš sėkmingų šios šventės dalių, turi būti patikėtas profesionalams, nes jie:

-Geba sukurti šventę ne tik aplinkoje, bet ir maiste. Pagal jaunavedžių pageidaujamą temą, spalvas bei atributus (kas pastaruoju laiku itin madinga) mūsų įmonė papuoš ne tik stalus, bet ir patiekalų lėkštes, bet ir, be abejo, pačius patiekalus. Juk net ir įprastas kepsnys, kurį mėgsta daugelis, gali atrodyti visiškai kitaip, nei esame įpratę, jei bus kitaip patiekiamas, papuoštas, t.y. priderintas tik pagal tuo metu sėdinčiuosius prie stalo.

-Perima visus maisto vestuvėms gaminimo rūpesčius.  Jaunavedžiai per šventines dienas būna išvargę ir nuo prieššventinio „maratono“, ir nuo vestuvinių įspūdžių, ir nuo sveikintojų gausybės. Jiems dažniausiai norisi tik... užvalgyt ir patogiai išsimiegot (na gal dar sušokt kokį vieną – kitą šokį). Taigi, jei jie mums prieš iš anksto drauge parengtą meniu pateiks savo norus, pageidavimus, vizijas, iki smulkmenų atskleis viską, ko trokšta ir ko visiškai nenorėtų, gali būti garantuoti, kad viskas bus išpildyta su kaupu. Juk mūsų maisto vestuvėms gamintojų komanda turi neįkainojamos patirties, profesinių įgūdžių ir neriboto kūrybiškumo, todėl be problemų sukurs šventę ne tik akims, bet ir pilvui.

-Suteikia neišmatuojamo patogumo jausmą. Nepaprastai patogu maistą vestuvėms, jų atvežimą, pateikimą, stalų dekoravimą, indų bei stalo reikmenų klausimus patikėti su tuo daugelį metų dirbantiems žmonėms. Tuomet viskuo būna pasirūpinta nuo-iki ir tikrai netenka po šventės plauti indų... Tiesiog vestuvės yra tokia šventė, kuri turi įsiminti ne nuovargiu, o džiugiais išgyvenimais!