Stalų puošimas

Kokia šventė be gražiai atrodančio stalo?

Psichologų, degustatorių, koloristų, virtuvės šefų, renginių organizatorių patvirtintas faktas, jog ant stalo esančių dekoracijų ir maisto visuma sukuria bendrą įspūdį apie šventę. Todėl labai svarbus stalų puošimas, tam reikia skirti lėšų ir dėmesio.

Stalą gali puošti net menkiausios smulkmenos, tačiau skoninga jų kompozicija gali sukurti itin įsimintiną šventę. Pradedant nuo tokių detalių, kaip servetėlių sulankstymo formos, baigiant įmantriomis gėlių, maisto, ar kitų įmantrių stalo puošmenų.

Jeigu kilo klausimas, kaip šventę padaryti puošnia, originalia ir įsimintina – galime pasiūlyti stalo dekoro paslaugas. Jos suteiks unikalumo cinkelį Jūsų šventei.

Visada stalo dekoracijas deriname su šventės tema, kliento galimybėmis bei maisto meniu. Visos derybos vyksta iš anksto, todėl galime garantuoti, jog atėjus šventės dienai stalo puošmenos bus sukomponuotos be jokių papildomų rūpesčių.

Maloniai laukiame Jūsų švenčių idėjų – o mes esame pasiruošę jas įgyvendinti!

Taip jau įprasta, kad maistas pirmiausia turi sužavėti savo vaizdu: pateikimu lėkštėje, jų išdėstymu ant stalo, kuris taip pat gali sužavėti arba, atvirkščiai, iš karto nuvilti ir tarsi iš anksto suformuoti ne itin skanaus maisto, pateikiamo ant tokio stalo, vaizdinį. Tokiais atvejais jau labai sunku bus pelnyti gardaus patiekalo įvaizdį... Stalo puošimas kaskart gali tapti išskirtiniu menišku vaizdiniu, nes juk kiekvieną kartą jis skiriamas išskirtinei progai – vestuvėms, Kalėdoms ar Velykoms ir kt., neskaitant progos, prie jo susiburs vis kiti žmonės ir jau vien tai galima išskirtinai akcentuoti. Parenkant skirtingas puošmenas stalas tampa ypatingu meno kūriniu: indai bei įrankiai, sudėlioti pagal taisykles, negali jam sukurti išskirtinės nuotaikos, tačiau yra nepaprastai daug dalykų, kurie visam tam suteikia stulbinantį vaizdą. Pirmiausia, šventinis stalas privalo būti dekoruotas stilingai, čia turi derėti spalvos, atspalviai, medžiagos ir aksesuarai. Svarbu, kad prabangiai puošto stalo lyg „šaukštas deguto“ nesugadintų kokia pigi detalė. Savaime suprantama, stalų puošimas, jei norima tai atlikti be priekaištų, yra ne kiekvienam įveikiama užduotis, tai – kūrybinis procesas, reikalaujantis iš puošiančių žmonių ne tik įdirbio, beribės fantazijos, dekoravimo paslapčių žinojimo, bet ir įgimtų kūrybinių savybių. Taip pat šie darbuotojai turi gausybę šventiškų dekoravimo priemonių, kurios, nors ir naudojamos ne pirmąkart, tačiau kaskart vis kitokioje aplinkoje sužiba išskirtiniu vaizdu.

Tegu Jūsų šventėje mūsų puoštas stalas tampa pagrindiniu šventės akcentu!