Atsiliepimai

Turiu prisijungti prie visų kitų giriančių. Jūsų darbas tikrai labai skoningas, neperkrautas, ir subtiliai atrodantis. Turit gražių idėjų ir šaunų kolektyvą! J 

Aura Aksenaviciute 2011-12-13

 ***

Apie šį švenčių centrą galiu parašyti tik gerų atsiliepimų, pati užsisakinejau maistą, labai patiko, buvo skanu, įspūdingi papuošimai, kiekis nemažas. Labiausiai patiko įdarytas lavašas, salotos, naminiai vyniotiniai ir t.t. Labai maloni savininkė, kuri labai stengiasi dėl kliento, viskas super, ačiū labai visai Jūsų komandai.

Daiva Banelytė

***

Norėčiau padėkoti barmenei ir šeimininkėms. Viskas buvo labai skanu ir puošnu.. Ačiū už gerą įspūdį ir prisiminimus. Iki sekančio karto ir sėkmės jums.

Vilma Jočienė  2012-05-23

*** 

Sveiki, Švenčių centrą pasirinkome vestuvių šventei. Mūsų pasirinkimą sąlygojo kiek mažesnė nei kitu maisto tiekėjų kaina, gana lanksčios sąlygos, operatyvus bendravimas bei konkrečiai pateiktas meniu. Likome patenkinti. Apie maisto kokybę blogų atsiliepimų iš svečių nesulaukėme, o priešingai, dauguma gyrė karštą patiekalą, gražiai daržovių pjaustiniais papuoštus saltus patiekalus. Padavėjos dirbo apsukriai, skustis tikrai negalime. Dėkoju Švenčių centrui už šventės aptarnavimą. Tie, kurie norite ko nors paklausti, atsiliepimu ar nuomones, galite paskambinti tel.: 862285208

Virginija
2013-01-28  

*** 

Visiems, kas ieško skanaus maisto, nuoširdžių darbui atsidavusių seimininkių, paslaugios padavėjos, tvarkingo ir kruopštaus darbo už gerą kainą noriu parekomenduoti "Švenčių centrą". Netik pati esu 100% patenkinta, bet ir svečiai žavėjosi maistu, nes viska ką beragavom - viskas buvo labai skanu -o taip būna tikrai ne dažnai. Taip pat gerus atsiliepimus gavau iš sodybos seimininkes, kuri pažymėjo kad moterys labai tvarkingos ir darbščios. Patiekalai buvo karsti, nors vėlavom apie puse valandos -o gal ir daugiau ir nepyko labai, kad reikėjo vėl kaitinti, ir gaivos buvo per akis ir vaikai valgė skanius blynelius ir visiems visko užteko per akis... ir tikrai viskas buvo labai skanus. Jeigu kam reikės daugiau informacijos galite skambinti 867737641

Inga  2012-08-10 

*** 

BIRŽELIO PRADŽIOJ ŠVENČIAU SAVO JUBILIEJŲ IR LIKAU LABAI PATENKINTA .MAISTAS SKANUS NAMINIS PORCIJOS DIDELES .KARSTO ĖMĖM VIŠTIENĄ LIKOM PATENKINTI PADAVĖJA LABAI MALONI MERGAITE VISA VAKARĄ STALAI ATRODĖ NEPRIEKAIŠTINGAI DĖKUI .MAISTO LIKO TAD PADAVĖJA JI TVARKINGAI SUPAKAVO .STALAI BUVO PAPUOŠTI .TURĖJOM SVEČIŲ IR IŠ KITŲ MIESTŲ VISI LIKO PATENKINTI .AČIŪ ŠVENČIŲ CENTRUI IR SODYBOS SEIMININKEI.

ELUM 2012-08-01 

 *** 

Ačiū savo ir svečių vardu maistas buvo labai labai skanus viskas buvo suvalgyta iki pasutinio trupinuko ir tikrai nieko netruko... DIDELIS AČIŪ BUTINAI KREIPSIMĖS KADA PRIREIKS !!!!!!

KRITINA KAZLIENĖ 2014-05-19

*** 

Dėkoju už jūsų profesionalų darba. Jokiu priekaištų. Skanu, gražu. Linkiu sėkmės.

LINA KVEDARAVIČIENĖ 2014-05-24

*** 

Labai noriu padėkoti už puikų darbą. Maistas buvo nepaprastai skanus, gražiai patiektas ir t.t.  Tikrai jus rekomenduosiu visiems draugams.  AČIŪ!!!

RAMUNĖ GUOGIENĖ2014-08-09

***

Noriu nuoširdžiai padėkoti už gražiai ir skaniai suruoštą šventę rugpjūčio 9d. Kaune Perkūno name. Sėkmės ir geros kloties Jums ir Jūsų kolektyvui.

RASAMA RAUDONIENĖ 2014-08-09